Güneşli HY Evi

Anahtar teslim olarak hizmet sunduğumuz bu projemizin oda sayısı 4+1 ve net alanı 150 m2’dir. 5 kişilik bir aile için yaptığımız bu projenin genelinde modern tasarım öğeleri kullansak da, müşterimizin talep ve beğenilerinin sonucunda salonun evin geri kalanından konsept olarak daha farklı ve modern klasik tarzında olmasına karar verdik. Bunun sonucunda müşterimiz için satın aldığımız mobilyalara uyacak şekilde ve renkte tasarladığımız, odanın geri kalanını vurgulayacak dekoratif aksesuarlarla ve doğal taş döşeme ile kombinlediğimiz TV ünitesini ürettik. 
Mevcut mutfağa ek olarak Buzdolabı Alanı ile birleşen TV Ünitesini tasarlayarak ürettik. Müşterimizin rahatça kullanabileceği bir masa ve sandalye takımı ile tamamladık. Ek olarak, hem ek depolama alanı oluşturacak, hem de dağınıklığın ortadan kalkmasını sağlayacak bir çamaşır odası tasarlayarak çok küçük bir odanın çok kullanışlı bir alan olmasını sağladık. 
Müşterimizin aynı odada kalacak olan, farklı yaş gruplarındaki üç kızı için hepsinin farklılaştırılmış alanlara sahip olduğu bir genç odası tasarladık. Bu odada, depolama alanını maksimumda kullanacak şekilde 2 ayrı gardrop tasarladık. Bu gardroplardan birini odayı ikiye ayıracak şekilde kurguladık ve çalışma masası ve kitaplık ile birleştirerek 2 ayrı çalışma alanı yarattık. 
Yatak odasında tasarladığımız yatak başının arkasına alanı özelleştirmek amacıyla doğal taş kaplama yaptık. Müşterimizin talebi üzerine odanın içerisinde tasarladığımız giyinme alanı ve gardrobun devamı niteliğinde olacak bir tv ünitesi ve onun dönüşerek oluşturduğu bir makyaj masası tasarlayarak ürettik. 
Mevcuttaki ebeveyn banyosunu ise müşterimizin talebi üzerine Türk Hamamına dönüştürdük. Alttan ısıtmalı oturma alanı, marmara mermerinin güzelliği , klasik kurnası ve aydınlatması tek tek işlenen gökyüzü kubbesi ile bu küçük alanı en güzel şekilde yeniden tasarladık.